+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Россия
  • Ук
  • Contabil

    от 8 000L
    Отрасль Бухгалтерия / Аудит / Экономика предприятия График Полный рабочий день Опыт Опыт работы любой Образование Высшее образование

    Candidatul ideal este persoana care îi place cifrele. Cautăm educație și experiență, daca tu ești persoana care nu are frică de greutăți și ești sigură în potențialul tău vin-o, te așteptăm.

    Cautam contabil cu experienta dе minim 1 an!

    Daca:
    - Ai minim 1 an dе experienta in domeniu (sectorul import/export, producerea) ;
    - Ai cunostinte legislative din Codul Fiscal si cunostinte dе contabilitate;
    - Dai dovada dе atentie și perseverență;
    - Ai spirit dе echipa si abilitati dezvoltate dе comunicare si relationare;
    - Esti o persoana serioasa si dornica dе implicare;
    - Esti o persoana pozitiva si orientata catre rezultat;
    - Ai foarte bune abilitati dе sintetizare si rezolvare a problemelor;
    -Esti absolvent al unei facultati de stiinte economice;

    Atunci esti persoana pe care o cautam! Asteptam CV-ul tau!

    Responsabilitati specifice activitatii de contabilitate:
    -Inregistrarea zilnica in evidenta contabila a achizitiilor(facturilor) de materii prime, materiale, utilitati, investitii, garantii, mijloace fixe, obiecte de inventar (in lei si valuta)
    -Intergistrarea consumurilor de materiale,obiecte inventar;
    -Verificarea corectitudinii documentelor inregistrate si clarificarea eventualelor neconcordante;
    -Inventarierea lunara a stocurilor;
    -Inregistrarea zilnica in evidenta contabila a importului/exportului;
    - Inregistrarea zilnica in evidenta contabila a producerei;
    -Indosarierea si arhivarea documentelor contabile;
    079991440
    Salariu se discuta.
    Дата публикации: 01.07.2021
    Оставить заявку от 8 000L

    Контактная информация:

    Maestro Nut
    Кишинев,str. Bucovinei 1/9
    Тел.:079991440 |