+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Россия
  • Ук
  • Manager Vânzări la Double Case.

    от 10 000L
    Отрасль Консалтинг / Тренинги График Полный рабочий день Опыт Без опыта работы Образование Высшее образование

    CINE SUNTEM?

    Double Case – este o companie de consultanță financiară din Moldova, cu peste 5 ani de
    activitate pe piața din Moldova. Noi oferim cursuri și instruire în domeniul piețelelor bursiere și
    educație financiară.

    CE ÎȚI OFERIM?

    - Ai parte de un loc de muncă stabil și de încredere;
    - Te instruim și îți oferim un pachet salarial avantajos;
    - Te ajutăm să te dezvolți pe plan profesional la nivel înalt;
    - Vei fi angajat oficial;
    - Un mediu prietenos de lucru și o echipă profesionistă;
    - Oficiul nostru este dotat, în centrul orașului Chișinău, și confortabil pentru tine.

    CERINȚE PRINCIPALE DE LA TINE:

    - Să ai studii superioare;
    - Cunoașterea și respectarea normelor de etichetă în business este un avantaj;
    - Aă si abilități bune de negociere și comunicare;
    - Capacități de auto-organizare și gestionare;
    - Cunoașterea limbii române și ruse, ( engleza, constituie un avantaj);
    - Solicităm seriozitate și responsabilitate;
    - Este important să dai dovadă de spirit de inițiativă.

    RESPONSABILITĂȚI:

    - Elaborare de strategii și analize pentru clienți;
    - Prezentarea, comunicarea și promovarea serviciilor companiei;
    - Stabilirea și menținerea relațiilor de parteneriat cu clienții companiei;
    - Contribuirea la dezvoltarea serviciilor companiei.
    - Realizarea obiectivelor în vânzări;
    - Extinderea numărului de clienți.
    Дата публикации: 14.07.2021
    Оставить заявку от 10 000L

    Контактная информация:

    Double Case
    Кишинев,str.Vasile Alecsandri 82 A, et. 3, of.301.
    Тел.:+37362187871
    Web.:double-case.md