+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Росія
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Manager de Oficiu (7000 MDL)

    від 7 000L
    Отрасль Адміністративний персонал Географія Повний робочий день Опыт Досвід роботи до 2-х років Назва ru Вища освіта

    Clientul nostru –companie europeană de produse cosmetice este în căutare de Manager de Oficiu.

    Compania oferă:
    - Angajare oficială
    - Grafic de lucru: lu-vi, 10:00-19:00
    - Salariu: 7000 MDL
    - Oficiu: centru
    - Dezvoltare professională

    Responsabilități:
    - Coordonarea relațiilor cu clienții (e-mail, corespondență)
    - Înregistrarea și transmiterea informației de serviciu angajaților companiei
    - Asigurarea circulației de documente în cadrul companiei
    - Organizarea achiziționării de rechizite de birou, materiale consumabile și alte valori materiale
    - Crearea fișelor de posturi, instrucțiuni tehnice, crearea anunțurilor de angajare
    - Evidența dosarelor, a contractelor și altor documente de profil
    - Menținerea legăturii cu departamentul contabil
    - Suport în orice alte activități solicitate de managerul de department
    - Asistenta in departamentul vinzari
    - Asigurarea analizei financiare a indicatorilor de performanță, colectarea și prelucrarea datelor

    Cerințele companiei:
    - Studii superioare
    - Cunoașterea excelentă a limbilor română, rusă; engleza – va constitui un avantaj
    - Experiența în domeniu – 1-2 ani
    - Cunoașterea pachetului MS Office
    - Cunoștinte în domeniul contabilitatii și resurselor umane, vînzări – va constitui un avantaj

    Vă rugăm să expediați CV-ul pe adresa: [email protected]
    Telefon: +373 68695904
    дата народження 30.07.2020
    Залишити заявку від 7 000L

    Контактна інформація:

    SBC-HR
    Кишинів,Petru Movila 23/7
    Тел.:+37368695904
    Web.:sbc-hr.vacancy.tilda.ws |

    Реклама:

    Реклама

    зараз переглядають