+ JOB + CV
Rusia
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Lucrator instalaţii terenurilor de joaca pentru copii

    de la 9 000L
    Industria: Voluntariat Program: Full time Experienta: Orice experiență de muncă Studii: Studii medii

    Compania Power Team (fabrica Copfer) este in cautarea lucratorului la instalatii terenurilor de joaca sportive pentru copii.

    Compania oferă:
    - un loc de munca stabil
    - salariul demn si achitat la timp (fix + bonusuri)
    - graficul de lucru: luni-vineri, 8-00-17-00.

    Responsabilităţi:
    - Asamblarea şi instalarea complexelor de joaca sportive pentru copii

    Cerinţe:
    - Abilităţi de betonare;
    - Abilităţi de asamblare a detaliilor;
    - Capacitatea de a lucra manual cu instrumente electrice;

    Calităţi personale:
    - executivitate;
    - persoană non-conflictuală;
    - capacitate înaltă de muncă;

    În mesaj indicaţi poziţia pentru care aplicaţi.

    E-mail: [email protected]
    Tel: 060400031
    Data plasarii: 19.07.2021
    Lasă o solicitare de la 9 000L

    Informații de contact:

    POWER TEAM SRL
    Chișinău,Ул. Кожокарилор 13
    Tel .:+37360400031
    Web .:powerteam.md

    Publicitate:

    Реклама

    Acum urmaresc