+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Россия
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Manager vânzări

    Отрасль Менеджеры График Полный рабочий день Опыт Опыт работы от 2-х до 5-ти лет Образование Высшее образование

    Atribuțiile
    - Să discuți telefonic cu clienții vizavi de produsele companiei;
    - Să vinzi produsele companiei și să tratezi recenziile clienților;
    - Să discuți cu profesionalism cu clienții companiei.

    Cerinţe
    - Ai studii superioare în domeniul marketingului, psihologiei sau comunicării;
    - Dispui de abilități de lucru PC (Microsoft Office);
    - Cunoști limba române și rusă la nivel avansat, limba engleză va constitui un avantaj;

    Condiții
    - Salariu atractiv + bonusuri;
    - Posibilitatea reală de creștere și avansare în carieră;
    - Traininguri pentru dezvoltare personală și profesională;
    Дата публикации: 17.08.2020
    Оставить заявку

    Контактная информация:

    Trattoria della nonna
    Кишинев,sec. Centru
    Тел.:060763634
    Web.:www.trattoria.md |

    Реклама:

    Реклама

    Сейчас просматривают