+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Россия
  • Ук
  • Manager Restaurant

    Отрасль Менеджеры График Сменный график Опыт Опыт работы до 2-х лет Образование Высшее образование

    Atribuțiile
    -Organizarea și coordonarea activității restaurantului;
    -Supervizarea activității persoanelor din subordine;
    -Oferirea suportului permanent angajaților;
    -Verificarea nivelului calității bucatelor și a deservirii oaspeților.
    Cerinţe:
    -Studii superioare (preferabil în alimentație publică sau management);
    -Experiență la o poziție administrativă;
    -Competențe de comunicare în limba română și rusă la nivel avansat;
    -Experiență în domeniul alimentației publice;
    -Capacitatea de a lua decizii corecte într-un interval scurt de timp și de a soluționa conflicte;
    -Competențe de planificare și organizare;
    -Atitudinea orientată spre satisfacerea așteptărilor oaspeților.
    Avantaje:
    -Salariu competitiv și achitat la timp, care vă permite să fiți independent și să vă bucurați de rezultatele muncii realizate;
    -Bonusuri lunare pentru indeplinirea indicatorilor de performanță;
    -Oportunitatea de dezvoltare și avansare în carieră într-o companie stabilă și notorie din domeniul alimentației publice;
    -O masă gratuită care vă oferă un motiv de bucurie și relaxare, într-un spațiu prietenos;
    -Posibilitatea de al lucra ore suplimentare achitate;
    -Prime de sărbători;
    -Angajare oficială și pachet social deplin.

    Dacă v-ați regăsit în descrierea de mai sus așteptăm CV-ul dumneavoastră pe adresa [email protected] cu indicarea poziției pentru care candidați.

    Așteptăm să vă cunoaștem!
    Дата публикации: 18.08.2020
    Оставить заявку

    Контактная информация:

    Star Kebab
    Кишинев,Str. Alecu Russo
    Тел.:060669769
    Тел.:060669768