+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Россия
  • Ук
  • Manager vânzări

    от 8 000L
    Отрасль Менеджеры График Полный рабочий день Опыт Опыт работы любой Образование Высшее образование

    Ce așteptăm de la tine:

    - Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
    - Dorința de a lucra și a avea un câștig decent cu rezultate uimitoare;

    Responsabilitățile tale:

    - Сontacte și negocieri cu clienții

    Ce iți oferim:

    - Program de muncă: luni-vineri, orele 9.00-18.00;
    - Posibilitatea de dezvoltare și creșterea profesională într-o companie în plină ascensiune, alături de un colectiv tânăr şi dinamic;
    - Contract individual de muncă împreună cu pachetul social;
    - Condiții de lucru excelente;
    - Training-uri zilnice și perspectiva unei cariere de succes;
    Дата публикации: 30.09.2020
    Оставить заявку от 8 000L

    Контактная информация:

    Mon Platin
    Кишинев,ул. Колумна 72/3 оф.10
    Тел.:067609000
    Тел.:062058535