+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Россия
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Tiparitor offset la Heidelberg GTO-52-1 !

    Отрасль Дизайн / Полиграфия График Полный рабочий день Опыт Опыт работы от 2-х до 5-ти лет Образование Любое образование

    Cerințe:
    Imprimarea produselor poligrafice la maşinile de tipar offset.
    Cunoașterea maşinii de tipar offset, procesele de tipar;
    Experienţă în domeniu;
    Executarea întreţinerii zilnic/săptămânal a utilajului;
    Primirea şi realizarea comenzilor către tipar.

    Responsabilitati:
    Să execute la timp comenzile în conformitate cu cerinţele care sunt indicate în fişa de comandă;
    Să asigure controlul calității tirajului;
    Să menţină ordine la locul de muncă;
    Activitate, abilități de comunicare, capacitatea și disponibilitatea de a lucra.
    Responsabilitate;
    Punctualitate.

    Condiții de muncă și de remunerare:
    - Pachet social complet;
    - Salariu competitiv: 60-80 lei/ora (stabil şi plătit la timp);
    - Regimul de lucru: de la 8.00 – 17.00

    Dacă dorești un job stabil si interesant așteptăm să ne trimiteți CV-ul dvs. cu poza marcat în rubrică Tiparitor ofset la adresa de e-mail [email protected]. Te așteptăm cu drag în echipa noastră!
    Дата публикации: 12.11.2020
    Оставить заявку

    Контактная информация:

    Tipografia-Sirius SRL
    Кишинев,str. Al. lapușneanu 2
    Тел.:+373(22)232352
    Web.:www.sirius.md

    Реклама:

    Реклама

    Сейчас просматривают