+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Россия
  • Ук
  • Manager publicitate si marketing

    от 8 000L
    Отрасль Маркетинг / Реклама / PR График Полный рабочий день Опыт Опыт работы от 2-х до 5-ти лет Образование Высшее образование

    Sunteți un Manager publicitate și marketing cărui îi place să vândă și doriți să vă manifestați în proiecte noi? Să aveți libertate deplină în acțiuni pentru dobândirea rezultatelor de succes? La "ROST IMPORT" aveți această posibilitate, recompensă va fi un salariu ATRACTIV și ocazia de a aduce propriul aport fără limite ca Lider și Cercetător! Aplicați CV-ul cu o poză la: [email protected] cu specificarea „Manager publicitate și marketing”.

    Oferim:
    • Program de muncă: Luni–Vineri, 09:00-18:00
    • Salariu atractiv și prime proporțional rezultatelor obținute
    • Posibilitate de avansare
    • Lucru în oficiu confortabil pe str. Tighina, 65
    • Alte facilități extra salariale

    Sortiment: peste 3 000 de poziții (jucării pentru copii de toate vârstele, accesorii pentru sport, încălțăminte pentru copii, jucării de dezvoltare, etc.)

    Cerințe:
    - Experiență în marketing și publicitate nu mai puțin de 2 ani (cu elaborarea de sinestătător a planurilor și realizarea lor - confirmare prin case study)
    - Creativitate
    - Cunoașterea principiilor de on-line și off-line marketing, SMM, SEO
    - Buna cunoaștere a limbii române şi ruse

    Avantaje:
    - Experiență în Marketing, distribuție si în B2B
    - Cunoașterea programelor grafice
    - Abilitatea de a scrie texturi și a elabora sarcini grafice (content)

    Responsabilități:
    - Analiza pieței
    - Elaborarea politicii de marketing pentru B2B (pe domenii)
    - Realizarea planului de marketing, raporturi
    - Marketing intern a companiei (lucru cu angajații referitor la cunoașterea și înțelegerea produsului, aprovizionare cu materiale de promovare)
    - Organizarea și petrecerea event-lor (expoziții, conferințe, seminare, programe de parteneriat, event-ri corporative cu scopul de a ridica nivelul de loialitate a partenerilor și angajaților)
    - Lucrul cu prestatorii de servicii (tipografii, designeri, etc.)
    - Analizarea și raportarea rezultatelor campaniilor de publicitate

    Scopul companiei este ca produsele noastre să fie pe placul fiecărui copil din țară!

    Vă așteptăm cu mare drag în echipa noastră! Expediați CV-ul cu foto la: [email protected] cu specificarea „Manager publicitate și marketing”.

    www.rostimport.md
    Дата публикации: 22.01.2021
    Оставить заявку от 8 000L

    Контактная информация:

    ROST IMPORT
    Кишинев,Str. Tighina, 65
    Тел.:068555779
    Web.:rostimport.md |