+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Россия
  • Ук
  • Operator vorbitor limba Franceză

    от 8 000L
    Отрасль Иностранные языки График Удаленная работа Опыт Опыт работы любой Образование Любое образование

    Responsabilități:
    — Să realizeze sondaje cu diferite persoane prin intermediul telefonului
    — Să înregistreze informația primită în baza de date
    — Să manifeste atitudine profesională și pozitivă la telefon

    Cerinţe:
    — Cunoasterea limbii franceze B2
    — Cunoștințe generale PC
    — Dorință de a lucra și realiza sarcinile

    Condiții:
    — Program de lucru full-time (10:00-18:00), Luni-Vineri
    — Nivel salarial fix + bonusuri în funcție de performanță
    — Posibilitate de a lucra la distanță dupa training

    Expediază CV-ul tău la adresa de Email: [email protected] , cu mențiunea Operator limba Franceză
    Дата публикации: 17.02.2021
    Оставить заявку от 8 000L

    Контактная информация:

    Data Research SRL
    Кишинев,Str. Anatol Corobceanu 17
    Тел.:+37378510481 |