+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Россия
  • Ру
  • Ro
  • Ук
  • Manager relatii cu clienti

    от 8 000L
    Отрасль HR / Кадры / Подбор персонала График Полный рабочий день Опыт Опыт работы любой Образование Неполное высшее образование

    CE VĂ OFERIM:

    Lucru într-un birou confortabil pe strada Miron Kostin 15/1;
    Echipă tânără, veselă și prietenoasă;
    Cafea naturala pe cheltuiala companiei;
    Livrarea prânzului la birou;
    Divertisment: PlayStation, aparat de joc, fotbal de masă, săgeți etc.;
    50% compensare pentru activități sportive;
    Serviciu de anvelope de ieșire "Autoshina" cu reducere de 50%;
    Plata în rate pentru achiziționarea de echipamente (pentru nevoi personale) după 6 luni de muncă în companie;
    Instruire cuprinzătoare, pregătire avansată (instruiri, seminarii cu specialiști);
    Acces gratuit la biblioteca corporativă cu literatură modernă de afaceri;
    Salarii la timp;
    Angajare oficiala/ Pachet social;
    Creșterea continuă a salariilor pe baza performanței.
    RESPONSABILITATI:

    Formarea ofertelor comerciale;
    Întâlniri cu clienții;
    Executarea documentelor pentru încheierea unei tranzacții;
    Suport pentru comenzi existente;
    Managementul proiectului împreună cu managerul de proiect;
    CERINTE:

    Cunoașterea și prezentarea competentă a gândurilor dvs. în rusă și română - OBLIGATORIE;
    Abilitatea de a comunica cu oamenii, bunăvoința;
    Abilitate de învățare;
    Responsabilitate și diligență;
    Toleranta la stres.
    Дата публикации: 26.02.2021
    Оставить заявку от 8 000L

    Контактная информация:

    WebMaster Studio
    Кишинев,М.Костин 15/1
    Тел.:+37360908708
    Web.:webmaster.md

    Реклама:

    Реклама

    Сейчас просматривают