+ ВАКАНСИЯ + РЕЗЮМЕ
Россия
  • Ук
  • Vînzător consultant

    от 5 000L
    Отрасль Торговля График Сменный график Опыт Опыт работы от 2-х до 5-ти лет Образование Среднее образование

    Responsabilități:
    Preluarea apelurilor de la clienți inclusiv și efectuarea apelurilor de ieșire;
    Organizarea, planificarea și coordonarea activității individuale, îndeplinirea planului de vînzări;
    Respectarea standardelor de calitate a convorbirilor;
    Prezentarea, promovarea produsului companiei, completarea datelor în sistem (CRM);
    Îndeplinirea sarcinilor cu privire la ridicarea nivelului de conversie;
    Instruirea continuă și ridicarea calificării personale;

    Cerințe minime:
    Capacități de învățare, organizare, atenție, lucru în regim de multitasking, deprinderea de lucru cu volume mari de informații, utilizator experimentat PC;
    Experiență de lucru cu CRM-uri va constitui un avantaj;
    O poziție activă de viață și o atitudine pozitivă;
    Comunicarea corectă și fluentă în limba română și rusă;
    Experiența de lucru anterioară nu este necesară;

    Oferta de muncă:
    Program flexibil, care poate fi adaptat după cerința dvs
    Un alt tip de vânzări, o nouă metodă de lucru;
    Remunerare pe măsură (fix+bonus);
    Angajare oficială cu toate beneficiile rezultative;

    Dacă vrei să fii parte a celei mai inteligente echipe trimite CV: E-mail: [email protected] Tel: 079 825 387
    Vă așteptăm la Șah: bd. Traian 15
    Дата публикации: 06.07.2021
    Оставить заявку от 5 000L

    Контактная информация:

    Academia Națională de Șah din Moldova
    Кишинев,bd. Traian 15
    Тел.:079825387
    Web.:sah.md |